Raclette v lete – rozmanité, svieže a jednoducho chutné | Nechajte sa inšpirovať značkou KELA

Raclette im Freien

Vonkajšie raclette

Raclette na záhrade, na balkóne a terase je skvelou alternatívou na grilovanie – možno ešte lepšie! Takže vyberte raclette a jednoducho to vyskúšajte. Po tomto pôžitku už sa raclette určite neschováte. Ryby, zemiaky a zeleninu je možné grilovať na grilovacej doske alebo rozpálenom kameni, zatiaľ čo figy a syr sa roztavia na panviciach. Ako dezert sú v raclette panvice vynikajúce palacinky s čerstvými čučoriedkami. Tak čo, chceli by ste vyskúšať vonkajšie raclette?
Raclette v lete – nápady na grilovaciu dosku a panvice

Momentálne si môžeme užiť dostatok slniečka a vysokých teplôt. Akékoľvek varenie alebo pečenie v kuchyni zvyšuje už aj tak horúce izbové teploty. Popadnite teda raclette set a užite si čerstvo pripravené panvice vonku.

To je to, čo podávame na stôl: malé zemiaky, losos, červená cibuľa, malá mrkva, paprika, figy, syr raclette, kozí hermelín, bylinkový tvaroh, granátové jablko a bageta. Na osvieženie ochucujeme minerálnu vodu čerstvými ríbezľami. Napriek vysokým teplotám nesmie chýbať sladký záver. Ak to chcete urobiť, premiešajte trochu cesta na palacinky a pridajte ich do panvíc s čerstvým ovocím, ako sú maliny alebo čučoriedky.

Raclette im Sommer


Raclette im Sommer

Maila – séria z matnej keramiky Ucelený rad pre krásne prestretý stôl. Maila znamená štýlové servírovanie a krásnu prezentáciu lahôdok z kuchyne. V jednotnom dizajne sú misy, kastróliky, maslové misky, soľničky a koreničky a skladovacie nádoby. Kliknite tu pre kompletnú sériu Maila.
Drevené dosky Katana vyrobené z bambusu Drevené dosky v kuchyni sú skutočnou klasikou. Šetrné k nožom a jednoducho krásne na pohľad. Bambus je jedným z najobľúbenejších druhov dreva na rezanie. Sú odolné, a preto majú dlhú životnosť. V rámci série Katana sú dosky v rôznych veľkostiach, sady dosiek, dosky v okrúhlom tvare alebo s drážkou na šťavu.

Raclette Ceneri s horúcim kameňom

Toto raclette nemá hore typickú grilovaciu dosku, ale skôr kamennú dosku. Kamenná doska sa ohrieva elektricky, nie je nutné ju privádzať na požadovanú teplotu v rúre. S komplexnou sadou Ceneri môže zábava s raclette začať okamžite. Obsahuje: žulový kamenný tanier, 8 nepriľnavých panvíc, 8 plastových stierok. Viac informácií o Raclette Ceneri nájdete tu.

Odporúčané produkty9